Prośba o modlitwę


„Jezus Chrystus, przyjaciel chorych stanął wśród Was. Wszak On powiedział: «Gdzie dwaj, albo trzej zgromadzą się w imię moje, tam jestem wśród nich». Wykorzystajcie te chwile szczególnej łaski Bożej. Módlcie się o potrzebne siły do wytrwania w wierze i w przyjaźni z Jezusem Chrystusem.
Sługa Boży Biskup Piotr Gołębiowski

Prosimy Wszystkich o modlitwę, przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego, o łaskę zdrowia dla Stanisława, u którego wykryto bardzo ciężką chorobę.

Sytuacja jest bardzo poważna. Najbliżsi postanowili, że będą modlić się w intencji Chorego przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra.


W niedzielę, 30 sierpnia 2015 r., o godz. 17.00 będzie sprawowana Msza święta o uzdrowienie dla Stanisława.

Prosimy Wszystkich o codzienną modlitwę w intencji Chorego, przez ręce Sługi Bożego Biskupa Piotra.

Panie Jezu Chryste, Najwyższy Pasterzu, Ty powołałeś Biskupa Piotra do służby kapłańskiej i wprowadziłeś go do grona następców Apostołów. Dziękujemy Ci za jego żarliwość o świętość i jedność Kościoła. Pomóż nam naśladować jego bezgraniczne zawierzenie, ofiarną służbę i synowskie oddanie Twojej Matce. Racz wynieść go na ołtarze, aby te cnoty zajaśniały dzisiejszemu Kościołowi i jego pasterzom.
Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą pokornie prosimy...

(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz