www.bppiotr.pl


Od dziś blog poświęcony Słudze Bożemu Biskupowi Piotrowi Gołębiowskiemu

znajduje się również pod nowym adresem: 

 

www.bppiotr.pl


Serdecznie zapraszamy!

9 komentarzy:

 1. O łaskę nieba dla następcy Sługi Bożego Piotra Gołebiowskiego , Ks. Biskupa Edwarda Materskiego niestrudzonego katechety oraz budowniczego światyń w naszej diecezji, aby Pan Najwyższy Kapłan wynagrodził Go za Jego całkowite oddanie się Dieczji i starania o wyniesienie Sługi Bożego Biskupa Piotra do chwały Ołtarzy poprzez rozpoczęcie procesu Beatyfikacyjnego na szczeblu diecezjalnym.

  OdpowiedzUsuń
 2. o łaskę nieba dla zmarłego półtora roku temu Cezarego Kamińskiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Królowo Różańca świętego wznosim modły w intencji Radała i Agnieszki z okazji 23 rocznicy zaślubin oraz ich dzieci: Kasi, Dominiki, Bernarda, Adasia, niePan obdarza ich wszelkim błogosławieństwem i siłami w wtchowaniu dzieci, a Ty Matko otaczaj ich płaszczem swej opieki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Królowo Rodzin! prosimy w intecji Andżeliki, Pawła, Wiktorii i i tej co pod sercem Synowej o łaske zdrowia, szczęśliwego rozwiązania i wszelkich łask od Twego Syna Jezusa Chrystusa, a Ty ich otaczaj płasczem swej opieki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłem cursorem podzas prowadzenia procesu beatyfikacyjnego na szczeblu diecezjanym, dysponuje czasem, może bym się do czegoś jeszcze przydał? w obecnym czasie. - Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękując za otrzymaną pracę przez zięcia Pawła, prosimy o łaski dla całej rodziny: Beaty, Pawła, Julki i Amelki.

  OdpowiedzUsuń
 7. o łaskę Nieba dla śp. Zygmunta Podlaskiego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niech Pan Jezus Najwyższy Kapłan uprosi łaskę Nieba dla śp. Ks. Prałata Dr. Stanisława Makarewicza, którego szóstą rocznicę odejścia do Pana będziemy obchodzić za miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 9. O boże błogosławieństwo dla Urszuli w dniu imienin.

  OdpowiedzUsuń