List z podziękowaniem i prośbą

 


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Bardzo proszę o opublikowanie w moim imieniu podziękowania na stronie Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego:
Kochani, bardzo dziękuję za wsparcie i modlitwę w intencji mojej Mamy za przyczyną Sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego. Jest poprawa, choć mała, ale ja się z każdego postępu w Jej zdrowiu bardzo cieszę i dziękuję Panu Bogu za każdego z Was. Ośmielam się wciąż prosić o modlitwę w intencji mojej Mamy. Potrzeba Jej dużo siły i obecności Pana Boga. Dziękuję za wszystko i proszę o jeszcze!
                                                                                    Anita


Przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra pomódlmy się o łaskę zdrowia dla Mamy Anity:

Panie Jezu Chryste, Najwyższy Pasterzu, Ty powołałeś Biskupa Piotra do służby kapłańskiej i wprowadziłeś go do grona następców Apostołów. Dziękujemy Ci za jego żarliwość o świętość i jedność Kościoła. Pomóż nam naśladować jego bezgraniczne zawierzenie, ofiarną służbę i synowskie oddanie Twojej Matce. Racz wynieść go na ołtarze, aby te cnoty zajaśniały dzisiejszemu Kościołowi i jego pasterzom.
Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą pokornie prosimy...

(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz