Wspominając Sługę Bożego


 

Radio Plus Radom: "Biskup Gołębiowski w kadrze filmowym"Na stronie Radia Plus Radom znalazła się informacja o przygotowywanym filmie o Słudze Bożym Biskupie Piotrze Gołębiowskim. Autorem artykułu jest redaktor Jakub Szczechowski, dziennikarz Radia Plus Radom.
Ks. Albert Warso, wicepostulator procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego, mówił: „Ten film powstaje dzięki inicjatywie kilku zapaleńców, ludzi, którzy mają pasję, którzy szukają śladów przeszłości, ale też utrwalenia znaków świętości Sługi Bożego”.
Paweł Kudas z Imagon Films, w rozmowie z Jakubem Szczechowskim, w bardzo interesujący sposób opowiada o rozmowach z Osobami znającymi i spotykającymi się ze Sługą Bożym, jak też o pracy nad powstającym filmem.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem i odsłuchania wywiadu: TUTAJ .
Wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swymi wspomnieniami związanymi ze Sługą Bożym, czy mogliby wskazać i pomóc w dotarciu do Świadków Jego życia i posługi, jak też posiadają zdjęcia i nagrania Sługi Bożegi prosimy o przesłanie informacji na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom lub postulator.radom@wp.pl .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz