Prośby o modlitwę

„Gorąco módlmy się w naszych świątyniach i domach rodzinnych, bo od modlitwy zależy w znacznym stopniu miara łaski Bożej”.
Sł. B. Bp P. Gołębiowski


Za wstawiennictwem Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego módlmy się w nadesłanych intencjach:
- Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę ze mną za wstawiennictwem Sługi Bożego Piotra  w moich intencjach: przede wszystkim o uzdrowienie moich relacji z Danielem, by między nami znów się wszystko ułożyło i byśmy mogli znów być razem. O odzyskanie Daniela, o przemianę serc naszych oraz o wzajemną miłość i jedność. Tak bardzo proszę o pomoc w modlitwie w tej intencji. O zgodę w rodzinie i o zdrowie dla rocznej Ani.
- O łaskę zdrowia dla Konrada.
- O łaskę zdrowia dla moich dzieci, o szczęśliwe rozwiązanie mojej ciąży i o nawrócenie męża.
Panie Jezu Chryste, Najwyższy Pasterzu, Ty powołałeś Biskupa Piotra do służby kapłańskiej i wprowadziłeś go do grona następców Apostołów. Dziękujemy Ci za jego żarliwość o świętość i jedność Kościoła. Pomóż nam naśladować jego bezgraniczne zawierzenie, ofiarną służbę i synowskie oddanie Twojej Matce. Racz wynieść go na ołtarze, aby te cnoty zajaśniały dzisiejszemu Kościołowi i jego pasterzom.
Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą pokornie prosimy...
(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl).

4 komentarze:

 1. Prosze o zdrowie dla mamy siostry dla mnie I o pomoc finansowa materialnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o rozwiązanie trudnej sprawy mojej rodziny, która po ludzku nie jest do rozwiązania

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie sprawy Panu Bogu wiadomej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie sprawy Panu Bogu wiadomej.

  OdpowiedzUsuń