Modlimy się w intencji chorych

Bp Henryk Tomasik odwiedza chorych

Modlimy się w intencji chorych


Kilka dni temu obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego. W szpitalach diecezji radomskiej chorzy otrzymywali książeczki „Ani dnia bez modlitwy. Modlitwa ze Sługą Bożym Biskupem Piotrem Gołębiowskim”.
Informacje, w jaki sposób możesz darmowo otrzymać te publikację znajdziesz TUTAJ.
Pomódlmy się w intencji chorych. Może ktoś z naszych Bliskich czy Znajomych przebywa w szpitalu? Prośmy dla niego o zdrowie. Niech ta nasza modlitwa obejmie wszystkich chorych i cierpiących. 

Modlitwa w intencji chorego

Panie Jezu Chryste, Zbawicielu i Odkupicielu wszystkich ludzi, zapewniałeś, że jeśli z wiarą i wytrwale będziemy się modlić, to Bóg spełni nasze prośby. Pomysłowi ewangeliczni bohaterowie przynieśli do Ciebie chorego człowieka. Wobec oblegających Cię tłumów zdjęli dach i spuścili go do środka. Ty widząc wiarę tego człowieka i jego przyjaciół, obdarzyłeś go łaską zdrowia duszy i ciała. Ty nie przestajesz dotykać swą łaską ludzi cierpiących, którzy są Ci tak bardzo bliscy. Ileż razy przychodziłeś więc z pomocą chorym, cierpiącym, starszym, zagubionym! Ty w dzieciństwie Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego obdarzyłeś go łaską uzdrowienia. On sam wzywał pomocy Twojej Matki, a jego najbliżsi prosili o Mszę świętą w intencji chorego i modlili się o łaskę zdrowia dla niego. Wiara także i tych ludzi zaowocowała uzdrowieniem.
Przynosimy dziś Tobie, Jezu, naszego chorego (naszą chorą) N. i przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra  prosimy obdarz go (ją) łaską zdrowia, by mógł (mogła) uwielbiać Twoje wielkie Miłosierdzie.
Sługo Boży Biskupie Piotrze, odwiedzający chorych, dodający im otuchy, ratujący im życie, uproś naszemu choremu (naszej chorej) N. łaskę zdrowia!
(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; postulator.radom@wp.pl).

I jeszcze kilka zdjęć z radomskiego szpitala – dziękujemy za nie Ks. Grzegorzowi Wójcikowi, Kapelanowi szpitala:
7 komentarzy:

 1. Prosimy o modlitwę w intencji chorej Cioci pani Zofii. Dziękujemy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo proszę o modlitwę w intencji pani Janiny, która wczoraj miała udar.
  Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo prosimy o modlitwę za 5 letnią chora Wiktorie oraz o sily dla rodziców o wiarę nadzieję i milosc

  OdpowiedzUsuń
 4. S.B.bp.Piotrze wstawiając się za choroba Marysia, o Boże miłosierdzie dla niej i łaskę uzdrowienia na duszy. Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o modlitwę za mojego tatę aby wszystkie badania były pomyślne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o modlitwę za Ewę o szczęśliwą operację 20 lutego.
   Z góry bardzo dziękuję.

   Usuń
 6. Proszę módlcie się o szczęśliwą operację dla mnie 20 lutego.
  Z góry bardzo dziękuję

  OdpowiedzUsuń