Prosimy Cię, pomódl się o uzdrowienie…

„Módlmy się w intencji chorych, ubogich, cierpiących i wszystkich potrzebujących pomocy materialnej lub duchowej. Te nasze błagania będą uczynkami miłosierdzia”.
Sługa Boży Bp Piotr Gołębiowski

Przez wstawiennictwo Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego módlmy się w polecanych nam intencjach:

- Proszę o modlitwę za mojego tatę Janusza Krysiewicza, stan ciężki, leży w hospicjum, ma uszkodzony mózg. Bardzo chciałabym, by stał się cud, by wrócił do nas. Prosi córka;
- Przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra proszę o potrzebną łaskę zdrowia dla Joanny, która walczy z rakiem i ma przerzuty. Dobry Boże, wszystko w Twoich rękach!;
- Przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra proszę o uzdrowienie z choroby mojej rodziny, która jest przenoszona z pokolenia na pokolenie. Jezu pomóż nam!
Modlitwa w intencji chorego

Panie Jezu Chryste, Zbawicielu i Odkupicielu wszystkich ludzi, zapewniałeś, że jeśli z wiarą i wytrwale będziemy się modlić, to Bóg spełni nasze prośby. Pomysłowi ewangeliczni bohaterowie przynieśli do Ciebie chorego człowieka. Wobec oblegających Cię tłumów zdjęli dach i spuścili go do środka. Ty widząc wiarę tego człowieka i jego przyjaciół, obdarzyłeś go łaską zdrowia duszy i ciała. Ty nie przestajesz dotykać swą łaską ludzi cierpiących, którzy są Ci tak bardzo bliscy. Ileż razy przychodziłeś więc z pomocą chorym, cierpiącym, starszym, zagubionym! Ty w dzieciństwie Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego obdarzyłeś go łaską uzdrowienia. On sam wzywał pomocy Twojej Matki, a jego najbliżsi prosili o Mszę świętą w intencji chorego i modlili się o łaskę zdrowia dla niego. Wiara także i tych ludzi zaowocowała uzdrowieniem.
Przynosimy dziś Tobie, Jezu, naszego chorego (naszą chorą) N. i przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra  prosimy obdarz go (ją) łaską zdrowia, by mógł (mogła) uwielbiać Twoje wielkie Miłosierdzie.
Sługo Boży Biskupie Piotrze, odwiedzający chorych, dodający im otuchy, ratujący im życie, uproś naszemu choremu (naszej chorej) N. łaskę zdrowia!


Modlitwa o udzielenie łaski
za wstawiennictwem Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego

Panie Jezu Chryste, Najwyższy Pasterzu, Ty powołałeś Biskupa Piotra do służby kapłańskiej i wprowadziłeś go do grona następców Apostołów. Dziękujemy Ci za jego żarliwość o świętość i jedność Kościoła. Pomóż nam naśladować jego bezgraniczne zawierzenie, ofiarną służbę i synowskie oddanie Twojej Matce. Racz wynieść go na ołtarze, aby te cnoty zajaśniały dzisiejszemu Kościołowi i jego pasterzom.
Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą pokornie prosimy...

(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; postulator.radom@wp.pl).


12 komentarzy:

 1. Prosze o zdrowie dla Kasi oraz bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maryjo Matko Boza prosze uzdrow moje ciało i duszę

  OdpowiedzUsuń
 3. Jezu ufam Tobie i prosze uzdrow nas i prowadz do Swojej Matki. Proszę o modlitwę za chorych dusze w czysccu cierpiące i dzieci nienarodzone. Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy proszę o zdrowie dla moich bliskich

  OdpowiedzUsuń
 5. Przez wstawiennictwo SŁ.Bozego Biskupa Piotra Gołebiowskiego prosze o uzdrowienie duszy i ciala mojego syna z uzaleźnienia narkotykowgo i wlanie milosci w jego duszę.Matka

  OdpowiedzUsuń
 6. Blagam za wstawiennictwem Slugi Bozego Biskupa Piotra Golebiowskiego o laskę zdrowia dla mojego wnuczka i mojej mamy

  OdpowiedzUsuń
 7. Błagam za wstawiennictwem S.Bożego Biskupa Piotra Gołebiowskiego o uzdrowienie mojego wnusia Kacperka  OdpowiedzUsuń
 8. Błagam za wstawiennictwem S.Bożego Biskupa Piotra Gołebiowskiego o uzdrowienie mojego wnusia Kacperka

  OdpowiedzUsuń
 9. Proszę o uzdrowienie dla Jana aby Pan Bóg miał go w swojej opiece

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę o uzdrowienie dla Jana aby Pan Bóg miał go w swojej opiece

  OdpowiedzUsuń
 11. Prosze o uzdrowienie mojej synowej ktorra od 4 tyg jest w spiaczce niech Milosierny Bog przywroci jej zdrowie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez wstawiennictwo SŁ.Bożego Biskupa Piotra Gołebiowskiego proszę o uzdrowienie duszy i ciala mojego Taty który od 4 tygodni jest w śpiączce.

   Usuń