Prośba o modlitwę w intencji Mamy„Gorąco módlmy się w naszych świątyniach i domach rodzinnych, bo od modlitwy zależy w znacznym stopniu miara łaski Bożej”
Sł. B. Bp P. Gołębiowski

Córka pani Bogumiły prosi o modlitwę, przez wstawiennictwo Sługi Bożego bp. Piotr Gołębiowskiego, w intencji swojej Mamy, która jest chora na serce. Obecnie przebywa w szpitalu w Aninie i jest przygotowywana do poważnej operacji. Prośmy o zdrowie dla pani Bogumiły i o szczęśliwy przebieg operacji.


Panie Jezu Chryste, Zbawicielu i Odkupicielu wszystkich ludzi, zapewniałeś, że jeśli z wiarą i wytrwale będziemy się modlić, to Bóg spełni nasze prośby. Pomysłowi ewangeliczni bohaterowie przynieśli do Ciebie chorego człowieka. Wobec oblegających Cię tłumów zdjęli dach i spuścili go do środka. Ty widząc wiarę tego człowieka i jego przyjaciół, obdarzyłeś go łaską zdrowia duszy i ciała. Ty nie przestajesz dotykać swą łaską ludzi cierpiących, którzy są Ci tak bardzo bliscy. Ileż razy przychodziłeś więc z pomocą chorym, cierpiącym, starszym, zagubionym! Ty w dzieciństwie Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego obdarzyłeś go łaską uzdrowienia. On sam wzywał pomocy Twojej Matki, a jego najbliżsi prosili o Mszę świętą w intencji chorego i modlili się o łaskę zdrowia dla niego. Wiara także i tych ludzi zaowocowała uzdrowieniem.

Przynosimy dziś Tobie, Jezu, naszego chorego (naszą chorą) N. i przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra  prosimy obdarz go (ją) łaską zdrowia, by mógł (mogła) uwielbiać Twoje wielkie Miłosierdzie.

Sługo Boży Biskupie Piotrze, odwiedzający chorych, dodający im otuchy, ratujący im życie, uproś naszemu choremu (naszej chorej) N. łaskę zdrowia!
(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl).

4 komentarze:

 1. Panie Boże proszę o nawróc mego męża i dzieci by wrócili do Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o modlitwę za wszystkich chorych,Panie pomóż im

  OdpowiedzUsuń
 3. Jezu ufam Tobie i proszę uzdrow moje ciało i duszę dodaj siły by iść dalej

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o modlitwę za męża i dzieci o nawrócenie

  OdpowiedzUsuń