Prosimy, pomódl się za nasze Mamy…„Gorąco Wam życzę zdrowia i przypływu nowych sił, według zamiarów Bożych, pokoju ducha, radości serca i mocy Ducha Świętego, czułej opieki Matki Najświętszej, Pocieszycielki strapionych”
Sł. B. Bp P. Gołębiowski


Prosimy o modlitwę w nadesłanych nam intencjach:
- We wtorek bardzo trudny dzień dla mnie. W ten wtorek będzie mieć operacje na serce mama. Bardzo się boję. To będą najdłuższe godziny w szpitalu. Proszę o modlitwę, aby wszystko się ułożyło i szybko powróciła do domu. Sylwia
- Moja mama ma we wtorek badania na jelita. Proszę o modlitwę, żeby wszystko było dobrze. Kasia

Przez wstawiennictwo Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego polecajmy Panu Bogu obydwie Mamy:
Panie Jezu Chryste, Najwyższy Pasterzu, Ty powołałeś Biskupa Piotra do służby kapłańskiej i wprowadziłeś go do grona następców Apostołów. Dziękujemy Ci za jego żarliwość o świętość i jedność Kościoła. Pomóż nam naśladować jego bezgraniczne zawierzenie, ofiarną służbę i synowskie oddanie Twojej Matce. Racz wynieść go na ołtarze, aby te cnoty zajaśniały dzisiejszemu Kościołowi i jego pasterzom.
Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą pokornie prosimy...

(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl).

29 I 2018 r.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz