Modlą się przez wstawiennictwo Sługi BożegoSł. B. bp Piotr Gołębiowski patronem Róży RóżańcowejW październiku 2017 r., w ramach Ruchu Światło-Życie diecezji radomskiej powołane zostały dwie Róże Różańcowe rodziców Domowego Kościoła, modlących się w intencji swych dzieci. Każdego dnia modli się w nich około 60 osób. Część małżeństw zdecydowała się na wspólne, a część na indywidualne rozważanie tajemnicy Różańca świętego.
Każda osoba zobowiązuje się rozważać jedną dziesiątkę Różańca codziennie. Prosimy Boga o błogosławieństwo i ochronę dla naszych dzieci. W ten sposób nasze dzieci są objęte modlitwą całego Różańca.
Patronem jednej z Róż jest Sługa Boży Biskup Piotr Gołębiowski. Całym sercem wspierał, bronił i towarzyszył życiu oraz działalności Ruchu Światło-Życie. Chętnie odwiedzał różne grupy odbywające rekolekcje oazowe. Przy jego grobie również spotykają się obecnie członkowie Ruchu Światło-Życie, modląc się o jego beatyfikację. Wierzymy, że za jego wstawiennictwem wypraszamy łaski dla naszych dzieci, a zanoszone przed tron Boży modlitwy przyczynią się również do wyniesienia go na ołtarze.
Michał Podlewski

15 III 2018 r.

2 komentarze:

  1. Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące i dzieci nienarodzone

    OdpowiedzUsuń
  2. Proszę o modlitwę za męża i dzieci o nawrócenie by odnaleźli drogę do Boga

    OdpowiedzUsuń