Nowenna za przyczyną Sługi Bożego - 2


Dzień II

Sługa Eucharystii


Słowo Boże:Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim” (J 6,54-56).

Sługa Boży Biskup Piotr uczył: „Silnie podkreśla Pan Jezus, że Jego Ciało jest pokarmem. Stąd wiemy, że czym jest chleb powszedni dla ciała, tym Komunia święta dla duszy. Ta wielka jednak zachodzi różnica, że zwykły pokarm przemienia się w nasze ciało, natomiast Najświętszy Sakrament nas przemienia w Chrystusa”.

W tej nowennie błagam Cię, Boże miłosierny, szczególnie o łaskę.... Amen.

Przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra módlmy się również w następujących intencjach:
- Sługo Boży Biskupie Piotrze, proszę o szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Kasi.
- Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia cielesnego i duchowego.
- Sługo Boży Biskupie Piotrze, wstawiaj się za nami. Kochana Mamusiu, brakuje już sił. Proszę o pomoc w wyjściu z długów. Kochany Panie Jezu, Ty się tym zajmij.
- Sługo Boży Biskupie Piotrze, wstawiaj się za nami. Kochana Mamusiu, nie pozwól zabrać nam naszego domu, miej moją rodzinę w swojej opiece. Kochany Panie Jezu, Ty się tym zajmij.
- O wstawiennictwo w moim problemie, proszę o jego rozwiązanie, abym wreszcie mogła żyć w spokoju i pewności, że wszystko jest takie jak powinno być. Proszę o wzmocnienie mojej wiary i siły przebaczania.
- Sługo Boży bp. Piotrze, wstawiaj się za nami do Boga… Aga.
- O błogosławieństwo na każdy dzień dla całej mojej rodziny.
- W naszych własnych intencjach… 

Tajemnica Różańca świętego: Ustanowienie Eucharystii.

Dziękujemy Ci, Boże, za każdą Eucharystię, która sprawował na ziemi Sługa Boży Biskup Piotr.
Dziękujemy Ci, Boże, za to, że adorując Najświętszy Sakrament i trwając przed tabernakulum wskazywał nam Źródło światła i mocy.
Dziękujemy Ci, Boże, za jego piękne życie, będące owocem pobożności eucharystycznej.

Panie Jezu Chryste, Najwyższy Pasterzu, Ty powołałeś Biskupa Piotra do służby kapłańskiej i wprowadziłeś go do grona następców Apostołów. Dziękujemy Ci za jego żarliwość o świętość i jedność Kościoła. Pomóż nam naśladować jego bezgraniczne zawierzenie, ofiarną służbę i synowskie oddanie Twojej Matce. Racz wynieść go na ołtarze, aby te cnoty zajaśniały dzisiejszemu Kościołowi i jego pasterzom.
Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą pokornie prosimy...

(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom, postulator.radom@wp.pl).
Intencje na każdy dzień można wpisać w komentarzach na tej stronie (poniżej) lub przesłać na adres: postulator.radom@wp.pl.


9 komentarzy:

 1. Biskupie Piotrze wstawiaj się za nami Kochana Mamusiu brakuje już sił proszę o pomoc w wyjściu z długów Kochany Panie Jezu Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 2. Biskupie Piotrze wstawiaj się za nami Kochana Mamusiu nie pozwól zabrać nam naszego domu miej moją rodzinę w swojej opiece Kochany Panie Jezu Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 3. Niepokalana Maryjo, prosimy o Siostry, które dziś złożą śluby wieczyste, aby wierne powołaniu wytrwały przy Twym boku aż do końca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sługo Boży bp Piotrze wstawiam się za nami i Boga...aga

  OdpowiedzUsuń
 5. Sługo Boży bp Piotrze wstawiaj się za nami u Boga...aga

  OdpowiedzUsuń
 6. Abba Ojcze Tatusiu Kochany proszę Cię o błogosławieństwo zdrowie duszy i ciała o owoce i dary charyzmaty Dycha Świętego o pomnożenie w nas wiary nadziei i miłości dla całej mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Prosze o modlitwy za moje dzieci o ochrone przed zlymi ludzmi, o ochrone przed przesladowaniem, Bog zaplav

  OdpowiedzUsuń
 8. O wstawiennictwo w moim problemie, proszę o jego rozwiązanie, abym wreszcie mogła żyć w spokoju i pewności, że wszystko jest takie jak powinno być. Proszę o wzmocnienie mojej wiary i siły przebaczania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia

  OdpowiedzUsuń