Nowenna za przyczyną Sługi Bożego - 3


Dzień III


Czciciel Najświętszej Maryi PannySłowo Boże: „Odbywało się wesele w Kanie Galilejskiej i była tam Matka Jezusa. Zaproszono na to wesele także Jezusa i Jego uczniów. A kiedy zabrakło wina, Matka Jezusa mówi do Niego: «Nie mają już wina». Jezus Jej odpowiedział: «Czyż to moja lub Twoja sprawa, Niewiasto? Czyż jeszcze nie nadeszła godzina moja?» Wtedy Matka Jego powiedziała do sług: «Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie»” (J 2,1-5).

Sługa Boży Biskup Piotr uczył: „W Twe ręce Przeczysta Boża Rodzicielko składamy nasze błagania, bóle i udręki, racz je przedstawić Umiłowanemu Synowi swemu. Pragniemy być pomocnikami Twoimi, Matko Kościoła, w szerzeniu Królestwa Chrystusowego w sercach, w rodzinach, w narodzie naszym i na całym świecie”.

W tej nowennie błagam Cię, Boże miłosierny, szczególnie o łaskę.... Amen.

Przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra módlmy się również w następujących intencjach:
- Sługo Boży Biskupie Piotrze, uproś Kasi szczęśliwą operację i całkowity powrót do zdrowia.
- Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.
- Sługo Boży Biskupie Piotrze, wstawiaj się za nami. Kochana Mamusiu, brakuje już sił. Proszę o pomoc w wyjściu z długów. Kochany Panie Jezu, Ty się tym zajmij.
- Sługo Boży Biskupie Piotrze, wstawiaj się za nami. Kochana Mamusiu, nie pozwól zabrać nam naszego domu, miej moją rodzinę w swojej opiece. Kochany Panie Jezu, Ty się tym zajmij.
- Niepokalana Maryjo, prosimy w intencji Sióstr, które dziś złożą śluby wieczyste, aby wierne powołaniu wytrwały przy Twym boku aż do końca.
- Sługo Boży Bp. Piotrze, wstawiaj się za nami u Boga… Aga.
- Abba, Ojcze, Tatusiu Kochany, proszę Cię o błogosławieństwo, o zdrowie duszy i ciała, o owoce i dary, charyzmaty Ducha Świętego, o pomnożenie w nas wiary, nadziei i miłości dla całej mojej rodziny.
- Proszę o modlitwę za moje dzieci, o ochronę przed złymi ludźmi, o ochronę przed prześladowaniem.
- O wstawiennictwo w moim problemie, proszę o jego rozwiązanie, abym wreszcie mogła żyć w spokoju i pewności, że wszystko jest takie, jak powinno być. Proszę o wzmocnienie mojej wiary i siły przebaczania.
- Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia.
- W naszych własnych intencjach…

Sługo Boży Biskupie Piotrze, wstawiaj się za nami!

Tajemnica Różańca świętego: Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi.

Dziękujemy Ci, Boże, za miłość Sługi Bożego Biskupa Piotra do Matki Najświętszej.
Dziękujemy Ci, Boże, za jego ukochanie modlitwy różańcowej.
Dziękujemy Ci, Boże, za motto jego życia i biskupiej posługi, którym jest „Maryja naszą Nadzieją”.

Panie Jezu Chryste, Najwyższy Pasterzu, Ty powołałeś Biskupa Piotra do służby kapłańskiej i wprowadziłeś go do grona następców Apostołów. Dziękujemy Ci za jego żarliwość o świętość i jedność Kościoła. Pomóż nam naśladować jego bezgraniczne zawierzenie, ofiarną służbę i synowskie oddanie Twojej Matce. Racz wynieść go na ołtarze, aby te cnoty zajaśniały dzisiejszemu Kościołowi i jego pasterzom.
Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą pokornie prosimy...

(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom, postulator.radom@wp.pl).

Intencje na każdy dzień można wpisać w komentarzach na tej stronie (poniżej) lub przesłać na adres: postulator.radom@wp.pl.


7 komentarzy:

 1. Niepokalane Serce Maryi proszę o wszelkie błogosławieństwa dla p. Marianny, ratowników, lekarzy i wszystkich którzy wspierali mnie i pomagali w ratowaniu mojego serca. Dziękuję im za szybką interwencję. Najświętsze Serce Pana Jezusa, w Tobie złożyłam moje serce. Ty Panie się nim zająłeś. Chcę teraz wypełniać Twoją wolę i spełniać zadanie jakie mi powieżasz, dając kolejne lata życia. Prowadź mnie przez Maryję. Sługo Boży Biskupie Piotrze wstawiaj się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Biskupie Piotrze wstawiaj się za nami Kochana Mamusiu brakuje już sił proszę o pomoc w wyjściu z długów Kochany Panie Jezu Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 3. Biskupie Piotrze wstawiaj się za nami Kochana Mamusiu nie pozwól zabrać nam naszego domu miej moją rodzinę w swojej opiece Kochany Panie Jezu Ty się tym zajmij

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o uzdrowienie o rozwiązanie trudnych spraw życiowych i w intencji Tobie wiadomej ❤

  OdpowiedzUsuń
 5. O wstawiennictwo w moim problemie, proszę o jego rozwiązanie, abym wreszcie mogła żyć w spokoju i pewności, że wszystko jest takie, jak powinno być. Proszę o wzmocnienie mojej wiary i siły przebaczania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 7. Sługo Boży Bp. Piotrze, wstawiaj się za nami u Boga… Aga.

  OdpowiedzUsuń