Bardzo proszę o modlitwę za moją Mamę...


Jezus Chrystus nie tylko w nauczaniu głosił, że Pan Bóg jest nieskończenie dobry i miłosierny, lecz w swojej Osobie i w działaniu ukazał najwyraźniejszy obraz Miłosierdzia Bożego”.
Sługa Boży Bp Piotr Gołębiowski
Otrzymaliśmy dziś poniższą prośbę, którą polecamy Wszystkim – pomóżmy naszą modlitwą!
„Bardzo proszę o modlitwę za moją Mamę - Małgorzatę. Moja Mama trafiła kilka dni temu do szpitala niby z bólem brzucha. Teraz po kilku dniach okazuje się, że jest to po poważne zapalenie trzustki. Stan zdrowia mojej Mamy nie jest dobry – jest zły. Generalnie teraz wszystko zależy od pomocy Boga albo po prostu od cudu. Ten dzień ma przesądzić, czy będzie żyła. Proszę o gorącą modlitwę… Ja wierzę, że będzie dobrze. Modlę się nowenną do Biskupa Piotra. Piotr.”
Panie Jezu Chryste, Najwyższy Pasterzu, Ty powołałeś Biskupa Piotra do służby kapłańskiej i wprowadziłeś go do grona następców Apostołów. Dziękujemy Ci za jego żarliwość o świętość i jedność Kościoła. Pomóż nam naśladować jego bezgraniczne zawierzenie, ofiarną służbę i synowskie oddanie Twojej Matce. Racz wynieść go na ołtarze, aby te cnoty zajaśniały dzisiejszemu Kościołowi i jego pasterzom.
Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą pokornie prosimy...

(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl).


2 komentarze:

  1. witam,proszę zacząc odmawiać nowennę pompejańska,mój chłopak był w tym samym położeniu co pani mama,dwa miesiące śpiączki trzustka w połowie zniszczona czekanie tylko na cud.I cud się stał,Maryja wysłuchała mojej prośby ,pomimo ,że lekarze nie dawali żadnej ale to żadnej nadziei ,chłopak przeżył i powrócił do pełnego zdrowia

    OdpowiedzUsuń
  2. bp Piotrze wyproś u Boga powrót do zdrowia dla Łukasza.

    OdpowiedzUsuń