Prosimy, dołącz do modlitwy w intencji chorego


Jezus Chrystus nie tylko w nauczaniu głosił, że Pan Bóg jest nieskończenie dobry i miłosierny, lecz w swojej Osobie i w działaniu ukazał najwyraźniejszy obraz Miłosierdzia Bożego”.
Sługa Boży Bp Piotr Gołębiowski

Otrzymaliśmy dziś prośbę o modlitwę w Pana Eugeniusza. Wiemy, że przebywa w szpitalu, a jego bliscy bardzo proszą o naszą modlitwę…
Jesteśmy w rękach Pana Boga – On jest Panem życia i śmierci. Od Niego wszystko zależy. Jest Bogiem bogatym w miłosierdzie, stąd prośmy o łaskę zdrowia dla Pana Eugeniusza:
Panie Jezu Chryste, Zbawicielu i Odkupicielu wszystkich ludzi, zapewniałeś, że jeśli z wiarą i wytrwale będziemy się modlić, to Bóg spełni nasze prośby. Pomysłowi ewangeliczni bohaterowie przynieśli do Ciebie chorego człowieka. Wobec oblegających Cię tłumów zdjęli dach i spuścili go do środka. Ty widząc wiarę tego człowieka i jego przyjaciół, obdarzyłeś go łaską zdrowia duszy i ciała. Ty nie przestajesz dotykać swą łaską ludzi cierpiących, którzy są Ci tak bardzo bliscy. Ileż razy przychodziłeś więc z pomocą chorym, cierpiącym, starszym, zagubionym! Ty w dzieciństwie Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego obdarzyłeś go łaską uzdrowienia. On sam wzywał pomocy Twojej Matki, a jego najbliżsi prosili o Mszę świętą w intencji chorego i modlili się o łaskę zdrowia dla niego. Wiara także i tych ludzi zaowocowała uzdrowieniem.
Przynosimy dziś Tobie, Jezu, naszego chorego Eugeniusza i przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra prosimy obdarz go łaską zdrowia, by mógł uwielbiać Twoje wielkie Miłosierdzie.
Sługo Boży Biskupie Piotrze, odwiedzający chorych, dodający im otuchy, ratujący im życie, uproś naszej chorej Monice łaskę zdrowia!
(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl).
27 IV 2020 r.


Bądź na bieżąco! Polub – prosimy – stronę
Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego na Facebooku:


Zapraszamy, zobacz też ostatnie posty:
1) Odczytując Ewangelię ze Sługą Bożym: Odczytując Ewangelię ze Sługą Bożym (WEJDŹ).
2) Sobotni promień słońca – nasza modlitwa do Matki Bożej w czasie epidemii koronawirusa (WEJDŹ).
3) Księga wdzięcznością pisana: „Bądź nadal duchowym przewodnikiem i powiernikiem” (WEJDŹ).
4) Piękno życia w obrazach: O tym jak Sługa Boży został złotym medalistą (WEJDŹ).
5) Myśli na dziś (WEJDŹ).
6) Publikacje o Słudze Bożym: „Eksperyment” ukazuje wielkość postaci bp. Piotra Gołębiowskiego (WEJDŹ).
7) Wspólne drogi: Kard. S. Wyszyński i Bp P. Gołębiowski. Prymas: Bp Piotr Gołębiowski „to bardzo wartościowy i wierny sługa Kościoła świętego” (WEJDŹ).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz