Prosimy, dołącz do naszej modlitwy o zdrowie Pani Małgorzaty…


„Gorąco módlmy się w naszych świątyniach i domach rodzinnych, bo od modlitwy zależy w znacznym stopniu miara łaski Bożej”.
Sługa Boży bp Piotr Gołębiowski
Prosimy Wszystkich o gorącą modlitwę w intencji Pani Małgorzaty, zaangażowanej bardzo w dzieło ewangelizacji w Internecie. Cierpi ona na – po ludzku – nieuleczalną chorobę. Od 4 lat nie wstaje z łóżka… Ufa jednak i modli się o zdrowie.
Poprzyj jej modlitwę Twoim wołaniem do Pana Boga, za przyczyną Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego, o łaskę upragnionego zdrowia i o ludzi o wielkich sercach, którzy będą nieśli jej pomoc:
Panie Jezu Chryste, Zbawicielu i Odkupicielu wszystkich ludzi, zapewniałeś, że jeśli z wiarą i wytrwale będziemy się modlić, to Bóg spełni nasze prośby. Pomysłowi ewangeliczni bohaterowie przynieśli do Ciebie chorego człowieka. Wobec oblegających Cię tłumów zdjęli dach i spuścili go do środka. Ty widząc wiarę tego człowieka i jego przyjaciół, obdarzyłeś go łaską zdrowia duszy i ciała. Ty nie przestajesz dotykać swą łaską ludzi cierpiących, którzy są Ci tak bardzo bliscy. Ileż razy przychodziłeś więc z pomocą chorym, cierpiącym, starszym, zagubionym! Ty w dzieciństwie Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego obdarzyłeś go łaską uzdrowienia. On sam wzywał pomocy Twojej Matki, a jego najbliżsi prosili o Mszę świętą w intencji chorego i modlili się o łaskę zdrowia dla niego. Wiara także i tych ludzi zaowocowała uzdrowieniem.
Przynosimy dziś Tobie, Jezu, chorą Małgorzatę i przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra prosimy obdarz ją łaską zdrowia, by mogła uwielbiać Twoje wielkie Miłosierdzie.
Sługo Boży Biskupie Piotrze, odwiedzający chorych, dodający im otuchy, ratujący im życie, uproś Małgorzacie łaskę zdrowia!
(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl).


25 VI 2020 r.

Bądź na bieżąco. Polub - prosimy - stronę
Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego na Facebooku:Zapraszamy, zobacz też ostatnie posty:
1) Naśladując Świętych: Św. Jan Chrzciciel – 24 VI (WEJDŹ).
2) Artykuł z „Ave. Gość Radomski” (WEJDŹ).
3) Moje spotkanie ze Sługą Bożym bp. Piotrem Gołębiowskim: Biskup Piotr Gołębiowski – spotkanie podczas Oazy (WEJDŹ).
4) Odczytując Ewangelię ze Sługą Bożym: Wie dobrze Pan Bóg, czego dzisiejszemu człowiekowi potrzeba (WEJDŹ).
5) Z Maryją w herbie: Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny (WEJDŹ).
6) Odczytując Ewangelię ze Sługą Bożym: Chwała, miłość, wynagrodzenie bądź Bożemu Sercu (WEJDŹ).
7) Prosimy o modlitwę w imieniu Darka i jego Najbliższych… (WEJDŹ).
8) Piękno życia w obrazach: O tym, co nie umknęło kleryckiej uwadze (WEJDŹ).
9) Myśli na dziś (WEJDŹ).
10) Moje spotkanie ze Sługą Bożym bp. Piotrem Gołębiowskim: Wspomnień czar…, czyli pamiętna wizytacja Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego w Zwoleniu (WEJDŹ).
11) Odczytując Ewangelię ze Sługą Bożym: O te dary na pierwszym miejscu wołać nam trzeba do Pana (WEJDŹ).
12) Sobotni promień słońca – nasza modlitwa do Matki Bożej (WEJDŹ).

2 komentarze: