Prosimy o modlitwę w imieniu Darka i jego Najbliższych…


Jezus Chrystus nie tylko w nauczaniu głosił, że Pan Bóg jest nieskończenie dobry i miłosierny, lecz w swojej Osobie i w działaniu ukazał najwyraźniejszy obraz Miłosierdzia Bożego”.
Sługa Boży Bp Piotr Gołębiowski

Prosimy o gorącą modlitwę o uzdrowienie Darka z choroby nowotworowej. Prośmy o tę łaskę Miłosiernego Boga, przez wstawiennictwo Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego:

Panie Jezu Chryste, Zbawicielu i Odkupicielu wszystkich ludzi, zapewniałeś, że jeśli z wiarą i wytrwale będziemy się modlić, to Bóg spełni nasze prośby. Pomysłowi ewangeliczni bohaterowie przynieśli do Ciebie chorego człowieka. Wobec oblegających Cię tłumów zdjęli dach i spuścili go do środka. Ty widząc wiarę tego człowieka i jego przyjaciół, obdarzyłeś go łaską zdrowia duszy i ciała. Ty nie przestajesz dotykać swą łaską ludzi cierpiących, którzy są Ci tak bardzo bliscy. Ileż razy przychodziłeś więc z pomocą chorym, cierpiącym, starszym, zagubionym! Ty w dzieciństwie Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego obdarzyłeś go łaską uzdrowienia. On sam wzywał pomocy Twojej Matki, a jego najbliżsi prosili o Mszę świętą w intencji chorego i modlili się o łaskę zdrowia dla niego. Wiara także i tych ludzi zaowocowała uzdrowieniem.
Przynosimy dziś Tobie, Jezu, chorego Darka i przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra  prosimy obdarz go łaską zdrowia, by mógł uwielbiać Twoje wielkie Miłosierdzie.
Sługo Boży Biskupie Piotrze, odwiedzający chorych, dodający im otuchy, ratujący im życie, uproś choremu Darkowi łaskę zdrowia!
(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl).


18 VI 2020 r.

Bądź na bieżąco. Polub - prosimy - stronę
Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego na Facebooku:Zapraszamy, zobacz też ostatnie posty:
1) Piękno życia w obrazach: O tym, co nie umknęło kleryckiej uwadze (WEJDŹ).
2) Myśli na dziś (WEJDŹ).
3) Moje spotkanie ze Sługą Bożym bp. Piotrem Gołębiowskim: Wspomnień czar…, czyli pamiętna wizytacja Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego w Zwoleniu (WEJDŹ).
4) Odczytując Ewangelię ze Sługą Bożym: O te dary na pierwszym miejscu wołać nam trzeba do Pana (WEJDŹ).
5) Sobotni promień słońca – nasza modlitwa do Matki Bożej (WEJDŹ).
6) Obchodziliśmy 118. urodziny Sługi Bożego – FILM (WEJDŹ).
7) Odczytując Ewangelię ze Sługą Bożym: Ożywiajmy w sobie wiarę w Najświętszy Sakrament (WEJDŹ).
8) 118 urodziny Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego (WEJDŹ).
9) Dzień IX Nowenny: Dźwigający krzyż w zjednoczeniu z Chrystusem (WEJDŹ).
10) Dzień VIII Nowenny: Świadczący miłosierdzie (WEJDŹ).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz