Pomóż! Pomódl się w intencji Pana Daniela!


„Chrystus miłujący nas jest i dziś z nami.
On, Ten sam wczoraj i dziś i na wieki”.
Sługa Boży Bp Piotr Gołębiowski

Pan Daniel potrzebuje naszej modlitwy! Jest człowiekiem bardzo zaangażowanym w dzieło ewangelizacji i apostolstwo w Internecie. O sobie pisał: „Chcę ewangelizować ludzi,  którzy są na dnie, tak jak ja byłem…”. Bardzo doskwiera mu uciążliwa choroba. Pomóżmy mu naszą modlitwą za przyczyną Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego:
Panie Jezu Chryste, Zbawicielu i Odkupicielu wszystkich ludzi, zapewniałeś, że jeśli z wiarą i wytrwale będziemy się modlić, to Bóg spełni nasze prośby. Pomysłowi ewangeliczni bohaterowie przynieśli do Ciebie chorego człowieka. Wobec oblegających Cię tłumów zdjęli dach i spuścili go do środka. Ty widząc wiarę tego człowieka i jego przyjaciół, obdarzyłeś go łaską zdrowia duszy i ciała. Ty nie przestajesz dotykać swą łaską ludzi cierpiących, którzy są Ci tak bardzo bliscy. Ileż razy przychodziłeś więc z pomocą chorym, cierpiącym, starszym, zagubionym! Ty w dzieciństwie Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego obdarzyłeś go łaską uzdrowienia. On sam wzywał pomocy Twojej Matki, a jego najbliżsi prosili o Mszę świętą w intencji chorego i modlili się o łaskę zdrowia dla niego. Wiara także i tych ludzi zaowocowała uzdrowieniem.
Przynosimy dziś Tobie, Jezu, chorego Daniela i przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra prosimy obdarz go łaską zdrowia, by mogł uwielbiać Twoje wielkie Miłosierdzie.
Sługo Boży Biskupie Piotrze, odwiedzający chorych, dodający im otuchy, ratujący im życie, uproś Danielowi łaskę zdrowia!
(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl).

2 VII 2020 r.

Bądź na bieżąco. Polub - prosimy - stronę
Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego na Facebooku:Zapraszamy, zobacz też ostatnie posty:
1) Moje spotkanie ze Sługą Bożym bp. Piotrem Gołębiowskim: On z nieba też mi błogosławi (WEJDŹ).
2) Z Maryją w herbie: Matka Nieustającej Pomocy (WEJDŹ).
3) Księga wdzięcznością pisana – „Księże Biskupie Piotrze, Świątobliwy Pasterzu, gorąco Cie proszę…” (WEJDŹ).
4) Prosimy, dołącz do naszej modlitwy o zdrowie Pani Małgorzaty… (WEJDŹ).
5) Naśladując Świętych: Św. Jan Chrzciciel – 24 VI (WEJDŹ).
6) Artykuł z „Ave. Gość Radomski” (WEJDŹ).
7) Moje spotkanie ze Sługą Bożym bp. Piotrem Gołębiowskim: Biskup Piotr Gołębiowski – spotkanie podczas Oazy (WEJDŹ).
8) Odczytując Ewangelię ze Sługą Bożym: Wie dobrze Pan Bóg, czego dzisiejszemu człowiekowi potrzeba (WEJDŹ).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz