Prośba o modlitwę w intencji Mamy i w innych intencjach!

 

„Tylko od miłosiernego i wszechmocnego Chrystusa

możemy się spodziewać pomocy.

Do Niego przeto wyciągajmy błagalnie ręce.”

Sługa Boży Bp Piotr Gołębiowski

 

Przez wstawiennictwo Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego módlmy się w przesłanej nam wczoraj intencji:

„Błagam z całego serca o uzdrowienie, siły i wytrwałość dla mojej chorej na koronawirusa Mamy przebywającej w szpitalu w Słubicach i dla wszystkich chorych, którzy też tam są. Proszę Jezu zajmij się tym. Amen”.

Panie Jezu Chryste, Zbawicielu i Odkupicielu wszystkich ludzi, zapewniałeś, że jeśli z wiarą i wytrwale będziemy się modlić, to Bóg spełni nasze prośby. Pomysłowi ewangeliczni bohaterowie przynieśli do Ciebie chorego człowieka. Wobec oblegających Cię tłumów zdjęli dach i spuścili go do środka. Ty widząc wiarę tego człowieka i jego przyjaciół, obdarzyłeś go łaską zdrowia duszy i ciała. Ty nie przestajesz dotykać swą łaską ludzi cierpiących, którzy są Ci tak bardzo bliscy. Ileż razy przychodziłeś więc z pomocą chorym, cierpiącym, starszym, zagubionym! Ty w dzieciństwie Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego obdarzyłeś go łaską uzdrowienia. On sam wzywał pomocy Twojej Matki, a jego najbliżsi prosili o Mszę świętą w intencji chorego i modlili się o łaskę zdrowia dla niego. Wiara także i tych ludzi zaowocowała uzdrowieniem.

Przynosimy dziś Tobie, Jezu, chorą Mamę, jak też innych chorych, i przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra prosimy obdarz ich łaską zdrowia, by mogli uwielbiać Twoje wielkie Miłosierdzie.

Sługo Boży Biskupie Piotrze, odwiedzający chorych, dodający im otuchy, ratujący im życie, uproś tej Mamie i innym chorym łaskę zdrowia!

 

Módlmy się także, przez wstawiennictwo Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego, w intencjach wpisanych ostatnio w komentarzach:

- Proszę o uzdrowienie dla ciotki Grażyny, aby powróciła do zdrowia i wyszła ze szpitala.

- O uzdrowienie z choroby.

- O zdrowie dla córki i opiekę Matki Bożej.

- Proszę o modlitwę do Boga o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, o nawrócenie do Boga moich dzieci i odciągnięcie od nałogu. Jezu, Ty się tym zajmij.

- Proszę za moją ciążę, by wszystko było dobrze i dziecko żyło, i by mogło przyjść zdrowe na świat na Chwałę Boga.

- Proszę o modlitwę za moich rodziców, za moją córkę chrzestną, za moją rodzinę, za wrogów, za mnie. W Panu Bogu wiadomych intencjach.

- Proszę o uwolnienie z nałogu alkoholowego moich synów. Błagam o zdjęcie klątwy z mojej rodziny która na nas ciąży. Jezu, Ty się tym zajmij. Prosi mama.

- Proszę o łaskę wiary, życie trzeźwe od alkoholu i innych nałogów w nadziei i miłości dla Piotra oraz całej jego rodziny. Jezu i Maryjo, bądźcie coraz bardziej kochani i doceniani m.in. dzięki wstawiennictwu Sługi Bożego bp Piotra Gołębiowskiego. Przymnażajcie nam cierpliwości i wytrwałości. Boże, bądź uwielbiony za dotychczasowe łaski. Amen.

- Jezu, Ty wiesz... Jezu, Ufam Tobie

- O uzdrowienie Jakuba oraz nawrócenie Małgorzaty.

- Miłosierny Boże, proszę Cię za przyczyną Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego, obdarz łaską zdrowia pana Michała. Niech z radością powróci że szpitala do swoich najbliższych, by wspólnie mogli uwielbiać Twoje niezmierzone Miłosierdzie. Proszę Cię o to, Dobry Boże...

Panie Jezu Chryste, Najwyższy Pasterzu, Ty powołałeś Biskupa Piotra do służby kapłańskiej i wprowadziłeś go do grona następców Apostołów. Dziękujemy Ci za jego żarliwość o świętość i jedność Kościoła. Pomóż nam naśladować jego bezgraniczne zawierzenie, ofiarną służbę i synowskie oddanie Twojej Matce. Racz wynieść go na ołtarze, aby te cnoty zajaśniały dzisiejszemu Kościołowi i jego pasterzom.

Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą pokornie prosimy...

(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl).

 

Litania do Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego – TUTAJ.

 

Zapraszamy również do modlitwy Nowenną za przyczyną Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego – TUTAJ.

 

20 III 2021 r.

 

Bądź na bieżąco. Polub - prosimy - stronę

Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego na Facebooku:

www.facebook.com/bppiotrgolebiowski

 

 

Powrót do strony głównej - KLIKNIJ

 

Zapraszamy, zobacz też ostatnie posty: 

 

1) Naśladując Świętych - 4 III: Św. Kazimierz Królewicz (WEJDŹ).

2) Uwielbiajmy Najświętsze Serce Pana Jezusa: Najświętsze Serce Jezusowe, bądź moją miłością (WEJDŹ).

3) Sobotni promień słońca (WEJDŹ).

4) Odczytując Ewangelię ze Sługą Bożym: Jak przeżywać czas Wielkiego Postu, aby nie udaremnić łaski Bożej? (WEJDŹ).

5) „Jestem całkowicie zdrowa”. Wdzięczna za łaskę uzdrowienia (WEJDŹ).

6) Sobotni promień słońca (WEJDŹ).

7) Bardzo Cię prosimy o modlitwę... (WEJDŹ).

8) Odczytując Ewangelię ze Sługą Bożym:Bóg posłał ludziom na ratunek swego Syna (WEJDŹ).

9) Piękno życia w obrazach: To jest bardzo ważny wizerunek! - Film (WEJDŹ).

10) W Roku św. Józefa - 19 marca (WEJDŹ)

11) Sobotni promień słońca (WEJDŹ).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz