Polecamy Bogu chorego Romana, który bardzo potrzebuje naszej modlitwy...


„Gorąco módlmy się w naszych świątyniach i domach rodzinnych, bo od modlitwy zależy w znacznym stopniu miara łaski Bożej”

Sługa Boży bp Piotr Gołębiowski

 

Prosimy dziś o modlitwę o powrót do zdrowia pana Romana, który przebywa w szpitalu. Jego bliscy modlą się za wstawiennictwem Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego o jego zdrowie.

Tydzień temu, 19 kwietnia, w intencji pana Romana celebrowana była Msza święta przy grobie Sługi Bożego bp. Piotra.

Prosimy Wszystkich o gorliwą modlitwę w intencji pana Romana.

Panie Jezu Chryste, Zbawicielu i Odkupicielu wszystkich ludzi, zapewniałeś, że jeśli z wiarą i wytrwale będziemy się modlić, to Bóg spełni nasze prośby. Pomysłowi ewangeliczni bohaterowie przynieśli do Ciebie chorego człowieka. Wobec oblegających Cię tłumów zdjęli dach i spuścili go do środka. Ty widząc wiarę tego człowieka i jego przyjaciół, obdarzyłeś go łaską zdrowia duszy i ciała. Ty nie przestajesz dotykać swą łaską ludzi cierpiących, którzy są Ci tak bardzo bliscy. Ileż razy przychodziłeś więc z pomocą chorym, cierpiącym, starszym, zagubionym! Ty w dzieciństwie Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego obdarzyłeś go łaską uzdrowienia. On sam wzywał pomocy Twojej Matki, a jego najbliżsi prosili o Mszę świętą w intencji chorego i modlili się o łaskę zdrowia dla niego. Wiara także i tych ludzi zaowocowała uzdrowieniem.

Przynosimy dziś Tobie, Jezu, naszego chorego Romana i przez wstawiennictwo Sługi Bożego Biskupa Piotra prosimy obdarz go łaską zdrowia, by mógł uwielbiać Twoje wielkie Miłosierdzie.

Sługo Boży Biskupie Piotrze, odwiedzający chorych, dodający im otuchy, ratujący im życie, uproś naszemu choremu Romanowi łaskę zdrowia!

(Wiadomości o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sł. B. bp. Piotra Gołębiowskiego prosimy przesyłać na adres: Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-600 Radom; e-mail: postulator.radom@wp.pl).

 

Litania do Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego – TUTAJ.

 

26 IV 2022 r.

 

Bądź na bieżąco. Polub - prosimy - stronę

Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego na Facebooku:

www.facebook.com/pg/bppiotrgolebiowski

 

 

Powrót do strony głównej - KLIKNIJ

 

Zapraszamy, zobacz też ostatnie posty:

 

1) Myśl na dziś (WEJDŹ).

2) Ludzie Biskupa Piotra: Papież Pius XI (WEJDŹ).

3) Światowy Dzień Chorego: Modlitwa człowieka chorego (WEJDŹ).

4) Światowy Dzień Chorego: Modlitwa w intencji chorego (WEJDŹ).

5) Z Maryją w herbie: Matka Boża z Lourdes (WEJDŹ).

6) Sługa Boży bp Piotr Gołębiowski na radomskich pocztówkach! (WEJDŹ).

7) Uwielbiajmy Najświętsze Serce Pana Jezusa: Syn Boży zadośćuczynił za nasze grzechy (WEJDŹ). 

8) Sobotnia modlitwa do Matki Bożej - w intencji Ukrainy (WEJDŹ).

9)  Odczytując Ewangelię ze Sługą Bożym: Chrystus Pan, jako Król, wjeżdża triumfalnie do Jerozolimy (WEJDŹ).

 

1 komentarz:

  1. Mamo,
    proszę Cię o mądre decyzje, wybory, uczucia, słowa i czyny. Też o niebo dla zmarłych i błogosławieństwo dla mojej parafii, Warszawy i ludzi, z którymi styka mnie Bóg. Też dla zakonnic i księży i mojej rodziny. I o siły i chęci do życia i jego radość. I moc Bożą dla tego, co robię.
    Dziękuję Dorota

    OdpowiedzUsuń